Trenere

Perfekt samspill

Heia alle trenere i Melhus Fotball.

Vi er så glade for å ha mange dyktige trenere i klubben. De bruker mange frivillige timer som ingen andre ser – eller vet om. Dette setter vi som klubb utrolig stor pris på.

Den store aktiviteten fotballen skaper gir et ansvar som en stor samfunnsaktør. Gjennom å skape gode miljøer ønsker vi at fotballen skal være et sted der alle kan  finne tilhørighet. Det er ekte fotblallglede. Her har alle våre trenere en viktig oppgave.

Vårt mål er at vi skal være med å bidra til løsninger der hvor det er utfordringer. Vi ønsker hjelpe til med å skape mest mulig positive fotballopplevelser for alle som spiller fotball for MIL.

Les Sportsplan Melhus Fotball 2019 V. 3.0

Kontakt

For kontaktinfo, mail og mobilnr. gå til kontaktpersoner.

Keeperansvarlig

Junior Keeperansvarlig Roy Åge Østerås 45 85 25 63 roy-a-oe@online.no
G16 Keeperansvarlig Klas Grøseth 91 63 56 15 Klas.Groseth@stolav.no
G14 Keeperansvarlig Ronny Størseth 40 40 31 40 ronnystorseth@hotmail.com
G13 Keeperansvarlig Andreas Liabø Nyrønning 97 79 61 11 andreas.nyronning@yahoo.com
G12 Keeperansvarlig Jan Roar Lund 40 40 36 14 janroarlund@hotmail.com
G11 Keeperansvarlig Øyvind Eidem 92 41 65 19 oyvind.eidem@gmail.com
G10 Keeperansvarlig Per Erik Hernes 97 00 52 74 pehernes1@gmail.com
J17 Keeperansvarlig Stian Hoff 90 05 71 53 stian.hoff@gmail.com
J15 Keeperansvarlig Knut Skjøstad 92 29 97 53 stubbtjukken@gmail.com
J14 Keeperansvarlig Steinar Eggen 90 14 60 52 steinar.eggen@hotmail.com
J13 Keeperansvarlig Camilla Brun Solberg 93 45 77 91 camilla.solberg74@gmail.com
J12 Keeperansvarlig Tone Leinslie Karaaslan 92 28 23 91 tleinslie@hotmail.com
J11 Keeperansvarlig Reidar Olsen Lian 91 32 41 25 reidarlian@gmail.com
J10 Keeperansvarlig Trygve Duesten 90 11 06 34 tduesten@hotmail.com